שירותים פיננסיים

אנחנו ב ירון אהרוני- סוכנות לביטוח תכנון פיננסי ופרישה, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו מגוון רחב של שירותים פיננסיים בדרך לעצמאות ורווחה כלכלית. שירותים אלו מבוססים בין היתר על היכרות מעמיקה עם ענף שוק ההון והמוצרים הפיננסיים העומדים לרשותכם מטעם בתי ההשקעות וחברות הביטוח, ועל בניית תמהילי השקעה וחיסכון המותאמים לכל לקוח ולקוחה באופן אישי.

אנחנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני-החבר שלך בעולמות הביטוח והפיננסיים, פועלים אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות הגדולים והמובילים ביותר בתחומם, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את המעטפת המקצועית המורחבת והמשתלמת ביותר למטרות חיסכון והשקעה. בתחום ההשקעות, אנו מקיימים קשרי עבודה ענפים אל  מול בתי ההשקעות הבאים: פסגות, אלטשולר –שחם, ילין, מיטב ד"ש ועוד.

ובין יתר השירותים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

  • הקמת פוליסות חיסכון לטווח הקצר, הבינוני והארוך באמצעות פוליסות חיסכון המשווקות על ידי חברות הביטוח הגדולות- הפתרון האופטימאלי ביותר לכסף שלכם: פוטנציאל רווח תשואתי+ הכסף שלכם תמיד זמין עבורכם +ללא קנסות יציאה!!!
  • ניהול תיקי השקעות בהתאמה אישית- אנחנו פועלים אל מול כל בתי ההשקעות המובילים בישראל על מנת למפות עבורכם את תיקי ההשקעות האופטימאליים ביותר לצרכי ההשקעה.
  • שיווק נדל"ן בארצות הברית לצרכי השקעה
  • השקעות בקרנות גידור
  • מתן שירותי ייעוץ והכוונה בנושאים כלכליים לבעלי עסקים, משפחות, עצמאיים ושכירים
  • מתן שירותים בתחום הביטוח הפנסיוני, לרבות, שירות ייעודי לתכנון פרישה
  • התאמת תיק קופות הגמל וההשתלמות של הלקוח בהתאם ליצרנים המיטביים בשוק בחינה תקופתית של מבנה התיק בכדי להבטיח ללקוח שיהיה במקום היעיל ביותר
  • קופות גמל וקרנות השתלמות

ועוד מגוון רחב של שירותים פיננסיים המותאמים למצבכם הכלכלי, תיקי ההשקעות העומדים לרשותכם, גילכם, תחום עיסוקכם וכדומה. במקביל, אנו מתמחים בבניית תיקי ביטוח המותאמים לאופי ההשקעה הרצויה לכם.

ירון אהרוני- סוכנות לביטוח תכנון פיננסי ופרישה

ירון אהרוני מבעלי הסוכנות, הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת, ובנוסף להיותו בעל רישיון לשיווק מוצרי ביטוח שונים, הוא מעמיד לרשותכם התמחות ענפית בתחום שוק ההון ואפיקי החיסכון. הידע המקצועי העומד לרשותו של ירון אהרוני בשילוב סל המוצרים והשירותים הפיננסיים המוצעים לכם על ידי הסוכנות, מבטיח לכל אחד ואחת מכם ניהול מיטבי של אפיקי חיסכון והשקעה.

לתיאום פגישה אישית עם ירון אהרוני

חייגו עוד היום: 073-2225792

מלאו את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם