ביטוח חיים

אנחנו בירון אהרוני – סוכנות לביטוח תכנון פיננסי ופרישה, מודעים היטב לחשיבותן של פוליסות ביטוחי החיים, ולכן אנו עושים הכול על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את השירות המקצועי והמקיף ביותר בדרך לרכישת פוליסות ביטוחי חיים בהתאמה אישית.

המוצרים הביטוחיים המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי החיים כוללים בין היתר:

  • פוליסות ריסק למקרה מוות
  • פוליסות בפרמיה משתנה או משולבת
  • פוליסות  אובדן כושר עבודה
  • פוליסות נכות, לרבות, פוליסות נכות מתאונה

ועוד מגוון רחב של מוצרים ביטוחיים המיועדים להקנות ביטחון כלכלי למבוטח או בני משפחתו בכל אותם מקרים בהם נדרשת הפעלת הפוליסה. אנחנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני- החבר שלך בעולם הביטוח, פועלים אל מול כל חברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר בישראל, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו את פוליסת החיים המורחבת והמשתלמת ביותר.

פוליסות ביטוחי החיים המשווקות על ידינו, מותאמות באופן אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, וזאת בהתאם למספר קריטריונים אותם אנו בוחנים לעומק במסגרת הליך התאמה אישי ומתן פתרון כולל ומקיף לכל מבוטח בהתאם לצרכיו הביטוחיים, גילו, מצבו המשפחתי, תחום עיסוקו, מצב בריאותו וכדומה.

ירון אהרוני- סוכן ביטוח עם התמחות ענפית בביטוחי חיים

ירון אהרוני מבעלי סוכנות הביטוח ירון אהרוני-החבר שלך בעולם הביטוח, הינו בעל התמחות ענפית בתחום ביטוחי החיים, ובנוסף להיותו בעל רישיון לשיווק פוליסות חיים, הוא מחזיק גם בהתמחות ענפית בכל הנוגע לתכנון פיננסי לקראת גיל פרישה.

הידע המקצועי המורחב העומד לרשותו של ירון אהרוני גם בתחום ביטוחי החיים וגם בתחום הייעוץ הפנסיוני-פיננסי, מבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותיו, מעטפת ביטוחית מורחבת התואמת את צרכיו הביטוחיים בהתאם לכל תרחיש ביטוחי אפשרי.

במסגרת הליכי התאמת פוליסות ביטוחי חיים, אנחנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני-החבר שלך בעולם הביטוח, דואגים להרכיב עבור לקוחותינו פוליסות התואמות את צרכיהם הביטוחיים, וזאת לאחר עיון מעמיק בתיק הביטוח העומד לרשותם ואיתור כפילויות ביטוח במידה וקיימות כאלו בתיק הביטוחי.

לתיאום פגישה אישית עם ירון אהרוני

חייגו עכשיו:  073-2225792

מלאו את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם