ביטוחי סיעוד

רוצים להבטיח את רווחתכם הכלכלית גם במקרים בהם מצבכם הרפואי יוגדר כמצב סיעודי? אצלנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני- החבר שלך בעולם הביטוח, תוכלו להבטיח לעצמכם את פוליסות הביטוח המורחבות והמשתלמות ביותר גם בתחום הביטוח הסיעודי.

כסוכנות ביטוח המתמחה בתחום ביטוחי החיים, הבריאות והסיעוד, אנחנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו, מגוון רחב של פוליסות סיעוד הנבנות עבור כל אחד ואחת מהם באופן אישי. פוליסות הסיעוד המשווקות על ידינו כוללות את הפוליסות המורחבות ביותר של חברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר בענף, והן מבטיחות גם לכם את הכיסוי המורחב והאופטימאלי ביותר לכלל אותם מקרים בהם תדרשו לקבלת טיפול רפואי-סיעודי.

ירון אהרוני- סוכנות לביטוח גם בתחום הביטוח הסיעודי

ירון אהרוני מבעלי הסוכנות, הינו בעל רישיון לשיווק פוליסות סיעוד, ובנוסף, הוא מעמיד לרשותכם התמחות ענפית בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד. התמחות זו מאפשרת גם לכם ליהנות מהליכי התאמת תנאי הפוליסה למכלול המצבים הסיעודיים האפשריים, וכפועל יוצא מכך, ליהנות מפוליסות סיעוד מורחבות אשר יסייעו לכם ולבני משפחותיכם להתמודד עם ההוצאות הגבוהות הנלוות לטיפול רפואי-סיעודי.

אצלנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני- החבר שלך בעולם הביטוח, כל אחד ואחת מלקוחותינו נהנה מכל היתרונות המקצועיים הבאים:

יותר פוליסות סיעוד– אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוחי הסיעוד, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של מסלולי ביטוח בתחום הסיעוד.

יותר כיסויים בהתאמה אישית– פוליסות השיווק הנבנות על ידינו מותאמות עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו באופן אישי, וזאת בהתאם למספר פרמטרים וקריטריונים אותם אנו בוחנים לעומק.

יותר ביטוח בפחות כסף– קשרי העבודה הדינמיים שלנו אל מול חברות הביטוח הגדולות, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מתנאי פוליסה מורחבים יותר במחירים המשתלמים ביותר בענף.

יותר יחס אישי – אנחנו בסוכנות הביטוח ירון אהרוני-החבר שלך בעולם הביטוח, מלווים את לקוחותינו החל משלב התאמתת הפוליסה ולאורך כך תקופת הביטוח. כמו כן, אנו מתמחים בליווי הליכי תביעות ביטוח סיעוד אל מול חברות הביטוח-למימוש מלוא הזכויות הביטוחיות העומדות לרשות הלקוח!

לתיאום פגישה אישית עם ירון אהרוני

חייגו עכשיו:  073-2225792

מלאו את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם